Jak vytvořit WordPress web pro právníka?

Pokud je dalším úkolem ve vašem seznamu vytvoření webu pro právnickou kancelář a vy jste se rozhodli pro WordPress, je nutné se zamyslet nad tím, co by takový web měl splňovat a jak by měl přesně fungovat. Právní služby je nutné prezentovat velmi formálně. Klíčem k takové prezentaci je moderní, přehledný a seriózní design. Chcete-li si při jeho hledání a tvobě výrazně ušetřit čas, postupujte podle našeho návodu. Vytvoření WordPress webu pro právníka může být ve skutečnosti jednodušší, než si myslíte.

Proč právník potřebuje web?

Za právníka hovoří jeho klienti a v neposlední řadě také zkušenosti. Zákazníci mu potřebují a musí důvěřovat, a proto není překvapením, že si o něm chtějí předem zjistit maximum informací. Web se tak stává místem pro počet vyhraných soudních sporů, nabídku služeb, seznam referencí a další důležité údaje.

Předvytvořená stránka pro specializované profese - například právníka

Předvytvořená stránka pro specializované profese – například právníka

Díky redakčnímu systému WordPress a kvalitní šabloně budete mít jistotu, že web právníka, na kterém pracujete, bude vypadat a fungovat zcela bezchybně. Se šikovnou šablonou si poradí dokonce i úplní začátečníci bez technických znalostí a zkušeností s tvorbou webu.

Plně responzivní design

Plně responzivní design

4 prvky, které nesmí na webu právníka chybět

Lidé vyhledávají právníka na internetu v momentě, kdy řeší nějaký konkrétní problém. A když právníka najdou, potřebují ho snadno kontaktovat. Web by tak měl tento proces respektovat a zároveň by měl všechny právní služby komunikovat maximálně srozumitelně.

Práci se strukturou a vymýšlením obsahu pro jednotlivé stránky na webu právníka si můžete usnadnit prostřednictvím předvytvořené korporátní stránky šablony Ark. Podívejte se na přehled základních prvků, na které nesmíte při tvorbě zapomenout.

1. O mně

Osobnost právníka je velmi klíčová. Než ho klienti osloví a začnou mu důvěřovat, potřebují ho trošku lépe poznat. K tomu slouží samostatná stránka s dostatečně velkou fotografií, základním představením a zajímavými statistikami pro prezentaci pracovních výsledků. Můžete uvést počet let v oboru, počet klientů a další úspěchy.

Reprezentativní profil

Reprezentativní profil

Na stránce s popisem osobnosti právníka je vhodná přidat kontaktní údaje. Budou se hodit návštěvníkům webu, kteří se rozhodnou právníka kontaktovat rovnou po přečtení informací, které ho představují.

2. Reference

Oceňovaná šablona Ark poskytuje hned několik způsobů, jak prezentovat reference. V případě právních služeb jsou zásadní uvěřitelné zkušenosti. Právě z tohoto důvodu umožňuje šablona Ark v rámci referencí zobrazit velkou fotografii (případně logo), jméno, zaměstnání a pochopitelně také samotné hodnocení. Na stránky dokážete přehledně vložit neomezené množství referencí, které dokáží potenciální klienty přesvědčit.

3. Seznam služeb

Každý klient hledá jinou právní specializaci, a proto je přehledný seznam služeb částí webu, kterou si chce přečíst velké množství lidí. Abyste mohli na webu zobrazit všechny služby, najdete v předvytvořené korporátní stránce šablony Ark několik praktikých příkladů. Pro lepší orientaci ve službách doporučujeme používat ikony, fotografie a další designové prvky, které máte v šabloně Ark pod palcem. Vše je připraveno k tomu, aby to vypadalo naprosto špičkově.

Přehledný seznam služeb

Přehledný seznam služeb

4. Kontaktní údaje

Možnost najít si snadno všechny kontaktní údaje by na webu neměly chybět. Korporátní stránka šablony Ark prezentuje atraktivní kontaktní stránky. Na kontaktní stránku patří telefonní číslo právníka a případně také sekundární telefonní kontakt na jeho sekretářku, adresa kanceláře, e-mail, telefonický kontakt a kontaktní formulář. Blok s informacemi o otevírací době lze využít také pro informování o aktuální dostupnosti právních služeb. Editace je nekonečně jednoduchá.

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Spolehněte se na profesionální WordPress šablonu

O tom, co by nemělo chybět na webu právníka, již máte skvělou představu. Nyní je nutné vybrat vhodnou a profesionální WordPress šablonu, která vám při tvorbě webu ušetří čas a starosti se složitým nastavením. Chcete-li si ušetřit čas, práci i peníze, rozhodněte se pro šablonu s již připraveným vzhledem pro právníka včetně všech výše zmíněných prvků. Požadavky těch nejnáročnějších splňuje oceňovaná šablona Ark z naší dílny. Po zakoupení a instalaci šablony Ark v nastavení pod položkou Demo Install vyberete příslušné Demo a kliknete na tlačítko Install Now.

Ark - Demos

Ark – Demos

Výsledkem bude moderní a plně responzivní web s korporátním designem vhodným pro právní služby, ve kterém pouze vyměníte obsah a fotografie. Veškeré prvky máte dokonale pod kontrolou. Potřebujete změnit grafické ikony? Upravit barvy tak, aby odpovídaly požadavkům právníka? Žádný problém. Ovládání šablony a editaci pochopíte i díky podrobně propracovaným návodům a videím bleskově. Ark patří k vůbec nejlépe hodnoceným WordPress multifunkčním šablonám na trhu.

Ark - Fresh Builder

Ark – Fresh Builder

Šablona splňuje požadavky širokého spektra uživatelů. Nezáleží na tom, zda-li jste freelancer vyrábějící web pro právníka, nebo agentura, jejímž novým klientem je prestiřní právnická kancelář. V obou případech vám šablona Ark usnadňuje práci na celém projektu. Pro úpravu stránek využíváte Fresh Builder. Šikovný a na první pohled intuitivní nástroj, se kterým upravujete vzhled webu k obrazu svému.

Potřebujete na webu udělat individuální úpravy od úpravy vzhledu až po pokročilé funkce? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme autoři šablony Ark. Profesionální, motivovaný a dokonale sehraný tým k vašim službám. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Spravedlivá výhra

Nevytvářejte web od nuly. Předvytvořené stránky šablony Ark jsou výhrou pro každého, kdo potřebujete vytvořit moderní a funkční web. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se o to, aby váš web vypadal skvěle.

Copyright © 2020 FRESHFACE, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

x

Abychom Vám mohli nabídnout maximální užitek z našich stránek, využíváme technologie cookies. Toto využití můžete odsouhlasit kliknutím na tlačíko Souhlasím níže. Více informací.