Jak vytvořit WordPress web pro kadeřnictví?

Stojí před vámi úkol vytvořit web pro kadečnický salón a vy jste se rozhodli pro WordPress? Tohoto kroku nebude litovat, pokud si před samotnou tvorbou uvědomíte jednu klíčovou věc. U služby prodávající krásu, za kterou lze kadeřnictví bez diskuze považovat, víc než kdy jindy záleží na moderním, přehledném a maximálně elegantním designu webu. Postupujte podle našeho návodu a vytvoření funkčního webu se vším, co od něj potřebujete, zvládnete v rekordním čase.

Proč kadeřnictví potřebuje web?

Rozhodovací proces není v případě kadeřnictví otázkou chvilky. Většina žen si vybírá velmi pečlivě to, komu svěří do péče své vlasy. Web se tak stává výkladní skříní a prostředníkem, který dokáže představit všechny služby, zaměstnance, reference a důležité údaje na jednom místě.

Hairsalon - Homepage

Hairsalon – Homepage

Díky WordPressu a kvalitní šabloně máte 100% jistotu, že web vašeho kadeřnictví bude vypadat a fungovat na všech zařízeních neodolatelně. To vše bez toho, abyste museli mít velké technické znalosti a zkušenosti.

Hairsalon - Homepage mobile

Hairsalon – Homepage mobile

4 prvky, které nesmí na webu kadeřnictví chybět

Víte, jaké informace budou lidé na webu kadeřnictví hledat? Prostřednictvím předvytvořené kadeřnické stránky šablony Ark vám přinášíme přehled základních prvků, na které byste neměli při tvorbě zapomenout. Jak se přesvědčíte, to nejpodstatnější dokážete sdělit i na jedné stránce.

1. Nabídka služeb

Kvalitní a odborné péče o vlasy není založena pouze na stříhání a účesech, ale také dalších službách. Neváhejte je atraktivní formou prezentovat přímo na webu. Předvytvořená stránka šablony Ark vám umožňuje služby nepřehlédnutelně a srozumitelně vypsat.

Hairsalon - Services

Hairsalon – Services

Detailní popis se zobrazí pod názvem služby až po najetí myši. Zajímavý efekt šetří místo a je velmi praktický. Návštěvnice webu není zahlcena informacemi a přečte si pouze to, co ji skutečně zajímá.

2. Reference

Odchází z kadeřnictví ženy se skvělým pocitem z nového vzhledu? Nebojte se pochlubit referencemi, které jsou pro potenciální zákaznice důležité. V rámci referencí lze zobrazit velkou fotografii, jméno, doplňující informace a popis. Zapomeňte na jednořádkové a nevýrazné reference, které se krčí někde v rohu webu. Šablona Ark si uvědomuje, jak moc jsou pozitivní ohlasy důležité.

Hairsalon - Testimonials

Hairsalon – Testimonials

3. Úspěchy a novinky

Vyhrává kadeřnictví na kadeřnických soutěžích jednu cenu za druhou? Elegantní časová osa je ideálním prvkem pro to, abyste zákaznicím na webu ukázali všechny úspěchy a novinky. Opět včetně velkých náhledových fotografií a doprovodného textu. Ale pozor! Náhledem nemusí být pouze jedna galerie, ale rovnou celá slideshow či video. Možnosti šablony Ark jsou promyšlené do posledního detailu s cílem nabídnout úchvatné vizuální možnosti pro zobrazení různých prvků.

Hairsalon - Awards

Hairsalon – Awards

4. Kontakty

Když jsou zákaznice spokojené, vrací se pravidelně za stejnou kadeřnictví. Zobrazte v rámci kontaktů jednoduše celý tým a další kontaktní údaje včetně Google map a tlačítky s efektem a odkazem, díky kterému lze při prohlížení z mobilu do kadeřnictví zavolat jedním klikem. Více praktické kontakty pro bleskovou rezervaci jen těžko vymyslíte.

Hairsalon - Contacts

Hairsalon – Contacts

Vyberte si profesionální WordPress šablonu

Jakmile víte, co by na webu kadeřnictví nemělo chybět, je třeba vybrat vhodnou a profesionální WordPress šablonu. Při správném výběru se tvorba webu stává hračkou. Chcete-li si ušetřit čas, práci i peníze, vyberte si šablonu, která nabízí připravevný vzhled pro kadeřnictví společně se všemi důležitými prvky. Přesně jako oceňovaná šablona Ark z naší dílny. Po zakoupení a instalaci šablony Ark v nastavení pod položkou Demo Install vyberete Demo s názvem Hair Salon a kliknete na tlačítko Install Now.

Ark - Demos

Ark – Demos

Za minutu máte k dispozici moderní a plně responzivní web kadeřnictví, ve kterém pouze vyměníte obsah. Veškeré prvky máte dokonale pod kontrolou. Potřebujete změnit logo? Upravit barvy tak, aby odpovídali požadovanému stylu? Žádný problém. Ovládání šablony a editace nastavení je nekonečně intuitivní. Ark nejen díky těmto vlastnostem patří k vůbec nejlépe hodnoceným WordPress šablonám na trhu.

Ark - Fresh Builder

Ark – Fresh Builder

Nezáleží na tom, zda-li jste freelancer vyrábějící každý rok několik webů pro klienty, nebo majitel kadeřnictví, který se s WordPressem krok za krokem seznamuje. V obou případech vás šablona Ark naviguje nejkratší cestou k hotovému webu. Pro úpravu stránek využíváte Fresh Builder. Šikovný a na první pohled srozumitelný nástroj, se kterým vše upravíte mrknutím oka.

Chcete na webu individuální úpravy, odlišný vzhled a další funkce? Neváhejte nás kontaktovat! Jsme autoři šablony Ark. Profesionální, motivovaný a dokonale sehraný tým k vašim službám, který si zbytečně nedává na čas.

Nový účes pro váš web

Vytvořit od nuly WordPress web kadeřnictví je s předvytvořenými stránkami v šabloně Ark vážně jednoduché. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, jsme zde pro vás. S radostí učešeme i váš web tak, aby mu to slušelo.

Copyright © 2020 FRESHFACE, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

x

Abychom Vám mohli nabídnout maximální užitek z našich stránek, využíváme technologie cookies. Toto využití můžete odsouhlasit kliknutím na tlačíko Souhlasím níže. Více informací.