Jak vytvořit WordPress web pro architekta?

Stojíte před úkolem vytvořit web pro architekta a rozhodli jste se pro WordPress? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Práci si můžete velice usnadnit. Stačí pouze vědět, co by na webu mělo být a jaké cíle by měl splňovat. Vzhledem k zaměření webu je zcela pochopitelné, že na něj budou koukat lidé s velmi vysokými nároky. Nemůžete si tak dovolit ukázat jim web, který by působil zastarale, neseriózně a přeplácaně. Inspirujte se minimalistickou šablonou a několika tipy z našeho návodu. Vytvoření WordPress webu pro architekta nemusí být vůbec složité.

Proč architekt potřebuje postavit web?

Výběr architekta v momentě, kdy nemá zákazník žádné konkrétní doporučení, je náročný a dlouhý proces. Klient potřebuje znát práci architekta, potřebuje blíže poznat jeho specifický rukopis. Jinými slovy si o něm a jeho práci potřebuje zjistit maximum informací. Ideálním místem pro prezentaci těchto informací je webová prezentace.

Redakční systém WordPress a kvalitní šablona jsou garancí toho, že finální výsledek bude na všech zařízeních vypadat a fungovat skvěle. To je v tomto případě absolutně zásadní. Bez ohledu na to, kolik jste toho s redakčním systémem WordPress zažili, dokážete web vytvořit, a to dokonce i bez technických znalostí a zkušeností.

Plně responzivní design

Plně responzivní design

4 prvky, které nesmí na webu architekta chybět

Za architekta mluví jeho výsledky. Měl by jim tak na webu být věnován dostatek místa. Výsledky jsou skvělou formou prezentace. Pro nerozhodné návštěvníky by na webu neměly chybět výzvy k akci. Mnoho lidí v první fázi totiž netuší, co hledá a co jim architekt může přesně nabídnout.

Vymýšlení struktury a relevantního obsahu pro jednotlivé stránky na webu architekta jsme za vás již udělali. Stačí využít předvytvořené stránky šablony Ark. Podívejte se na přehled základních prvků, na které nesmíte při tvorbě webu pro architekta zapomenout.

1. Přehled služeb

Dokáže architekt navrhnout rodinný dům? Nebo se snad raději soustředí na stavby mrakodrapů? Přesně na takové otázky by webová prezentace měla jasně odpovídat. Jednotlivé služby můžete představit ve formě textů s ikonou, případně pro ně vytvořit snadno samostatné stránky, kde je blíže popíšete. Služby je vhodné uvádět rovnou na hlavní straně.

Přehled služeb na webu

Přehled služeb na webu

U jednotlivých služeb můžete kromě popisu umístit také výzvu k akci – například v podobě tlačítka. Je přeci skvělé, když může návštěvník vyhovující službu rovnou vybrat a na základě tohoto výběru se dostat například k vašim kontaktním údajům.

2. Portfolio

Z rýsovací prkna v ateliéru až na web! Reference architekta jsou tím hlavním, podle čeho se klient rozhoduje. Věnujte jim na webu opravdu dostatečný prostor. V rámci šablony Ark a předvytvořené stránky pro architekty máte k dispozici velké množství způsobí, jak portfolio prezentovat. Ideální jsou velké fotografie s možností posunu. To nejlepší je možné prohlédnout si na jednom místě.

3. Postup práce a osoba architekta

Pouze velmi malé množství lidí si dokáže správně představit, jak probíhá celý tvůrčí proces na straně architekta a jak vlastně bude vše probíhat v praxi. Od toho je zde možnost přidat na webu slider s velkou fotkou v pozadí a popisným textem. Vizuální způsob prezentace postupu práce se k architektovi hodí opravdu skvěle a výsledek má jedinečnou schopnost zaujmout na první pohled.

Postup práce architekta

Postup práce architekta

4. Kontaktní údaje

Co takhle připravit kontakty, aby je měli návštěvníci webu vždy při ruce? Přesně toto řešení prezentuje šablona Ark prostřednictvím výsuvného menu, ve kterém se nachází vše podstatné včetně kontaktního formuláře. Nechybí také klasické kontaktní stránky, kde můžete umístit fotografii sídla a mapu.

Kontaktní údaje architekta

Kontaktní údaje architekta

Navrhli jsme WordPress šablonu

O nejzásadnějších prvcích, které by neměly chybět na webu architekta, již máte skvělou představu. Pokud s nimi chcete pracovat bez starostí, neobejdete se bez profesionální WordPress šablony. Ušetří vám čas, práci i peníze za vývoj webu. Šablonu s již připraveným vzhledem pro architekta včetně všech výše zmíněných prvků máte na dosah. Po zakoupení a instalaci šablony Ark v nastavení pod položkou Demo Install vyberete Demo s názvem Architect a kliknete na tlačítko Install Now.

Ark - Demos

Ark – Demos

V rekordním čase před sebou budete mít plně responzivní web s designem vhodným pro architekta, ve kterém si již snadno editujete vše, co potřebujete. Všechny prvky na webu a celý jeho vzhled máte možnost upravit. Potřebujete změnit fotografie? Upravit texty? Naučíte se to snadno a rychle i díky podrobně propracovaným návodům a videím. Ark patří k absolutně nejlépe hodnoceným WordPress multifunkčním šablonám na trhu.

Ark - Fresh Builder

Ark – Fresh Builder

Architekti mají ze zcela pochopitelných důvodů velmi vysoké nároky na vzhled. Nechcete-li řešit grafiku, šablona Ark se o vše postará. Zcela zásadně usnadňuje práci na celém projektu. Pro úpravu stránek budete používat Fresh Builder. Šikovný a na první pohled intuitivní nástroj.

Musíte na webu udělat další změny? Přidat mu nějaké specifické funkce? Neváhejte nás oslovit. Jsme autoři šablony Ark a WordPress známe od A do Z. Jsme sehraný a odhodlaný tým k vašim službám.

Postavte web levou zadní

Proč vytvářet web absolutně od nuly, když jsou tady předvytvořené stránky šablony Ark! Díky nim vytvoříte moderní a funkční web s minimálním rozpočtem. Pokud potřebujete poradit, jsme zde pro vás. Postaráme se o to, abyste za šablony Ark a redakčního systému WordPress získali maximum.

Copyright © 2020 FRESHFACE, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

x

Abychom Vám mohli nabídnout maximální užitek z našich stránek, využíváme technologie cookies. Toto využití můžete odsouhlasit kliknutím na tlačíko Souhlasím níže. Více informací.